Гарантований вступ до ТОП шкiл-пансiонiв та університетiв за кордоном
країни
Країна в Північній Америці. Площа - 9,5 млн км². Населення - трохи більше ніж 333 млн людей. США - федеративна президентська республіка, яка адміністративно складається з 50 штатів та федерального округу Колумбія, а також адміністративно контролює кілька острівних територій.
Суверенна держава на північно-західному узбережжі континентальної Європи, що складається з Англії, Уельсу, Шотландії і Північної Ірландії. Об'єднане Королівство включає у себе острів Великобританія, північно-східну частину острова Ірландія та багато менших Британських островів. Північна Ірландія має сухопутний кордон з Республікою Ірландія; Великобританія оточена Атлантичним океаном, Північним морем, Ла-Маншем, Кельтським морем і Ірландським морем. Загальна площа Об'єднаного Королівства становить 242 500 км², а кількість населення в 2020 році оцінювалась на понад 67 млн людей.
Країна, яка складається з основної території в Західній Європі та островів Бонайре, Сінт-Естатіус і Саба в Карибському морі. В Західній Європі територія омивається Північним морем і межує з Німеччиною та Бельгією. Разом з островами Аруба, Кюрасао і Сінт-Мартен, які мають особливий статус, Нідерланди входять до Королівства Нідерландів. Відносини між членами королівства регулюються Хартією Королівства Нідерландів, прийнятою в 1954 році.
НАБІР В УНІВЕРСИТЕТИ ВЖЕ ВІДКРИТИЙ

Набір на вступ до університетів на 2023 рік уже розпочався!

Залишай заявку на безкоштовну консультацію, щоб отримати найкращі умови та вступити до топових університетів світу!

Заповніть форму нижче

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
та отримайте безкоштовну консультацію до 15 хвилин

©StudyGRI 2022 Всі права захищені
Tel. +31 6 30 35 39 18
Email: contact@studygri.com
1077EM Amsterdam
Контакти: